PROXIMA Adhesives należy od wielu lat do wiodących dostawców  klejów przemysłowych. Dostarczamy je od  1991  roku.

Specjalizujemy się w  technice klejenia konstrukcyjnego, zwłaszcza w  łączeniu metali i  tworzyw sztucznych.
Obecnie marka klejów MONOLITH® jest doskonale znana profesjonalistom i jest synonimem jakości i  siły klejenia.

Obok klejów w ofercie firmy znajdują się również materiały technologii rapid prototyping służące do wytwarzania modeli, form  i  wykonywania odlewów.

Dostęp do materiałów oraz nabyte doświadczenie pozwalają nam również podejmować się realizacji zleceń na wykonanie form i  prototypowych odlewów.

Zapewniamy dobór odpowiednich technologii
i  profesjonalny serwis posprzedażowy.

English version

Nowa strona: http://proxima-adhesives.pl
Sklep internetowy PROXIMA ADHESIVES

 
 
 
 


   Aktualności, wydarzenia

09.03.2016

Lutowy numer naszego biuletynu poświęcony jest wpływowi temperatury na proces klejenia oraz na wytrzymałość połączenia klejowego. Zapraszamy do lektury!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ LUTOWY NEWSLETTER

21.01.2016

W pierwszym newsletterze w roku 2016 poznają Państwo technologię klejenia kadłuba jachtu z wykorzystaniem klejów marki Plexus. Zachęcamy także do skorzystania z noworocznej promocji dostępnej w naszym sklepie internetowym.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ STYCZNIOWY NEWSLETTER

01.12.2015

Świąteczno-noworoczna promocja!

W sklepie internetowym obowiązuje świąteczno-noworoczna promocja! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w grudniowym newsletterze lub na stronie internetowej naszego sklepu - shop.proxima-adhesives.pl

15% rabat na:

30% rabat na: Promocja obowiązuje do końca stycznia 2016 roku lub do wyczerpania zapasów.

16.11.2015

W listopadowym numerze newslettera dowiedzą się Państwo o klejeniu tworzyw sztucznych, poznają klika produktów z naszej oferty, a także otrzymają rabat na zakupy w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do lektury.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ LISTOPADOWY NEWSLETTER

12.10.2015

Kolejny miesiąc, a z nim ukazał się nowy numer biuletynu naszej firmy. W nim kontynuacja wrześniowego artykułu dotyczącego procesu klejenia, a także informacja o dużej obniżce ceny pewnego produktu z naszej oferty. Zapraszamy do lektury!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ PAŹDZIERNIKOWY NEWSLETTER

02.09.2015

Nadszedł wrzesień, a wraz z nim kolejny newsletter naszej firmy. W tym wydaniu prezentujemy Państwu nasz autorski poradnik, w którym przedstawione zostały etapy procesu klejenia, które zagwarantują uzyskanie trwałego połączenia wysokiej jakości. W newsletterze znajdą także Państwo informację o polecanych do poszczególnych etapów procesu produktach naszej marki a takze 5%-owy rabat do naszego sklepu internetowego.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ WRZEŚNIOWY NEWSLETTER

07.08.2015

Ukazał się pierwszy numer biuletynu Proximy Adhesives. Znajdą w nim Państwo 5%-owy rabat na zakupy w naszym sklepie internetowym oraz cenne porady dotyczące techniki klejenia. Zachęcamy do lektury!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ NEWSLETTER

04.08.2015

Zachęcamy do nowo powstałej strony internetowej PROXIMA ADHESIVES, gdzie jest nowa organizacja strony, są umieszczane nowości w naszej ofercie, nowe wydarzenia i produkty.

Wejdź na stronę Proxima Adhesives: http://proxima-adhesives.pl

25.06.2015

Działa już sklep internetowy. Jest on przeznaczony przede wszystkim dla firm potrzebujących kleje, z których wiele jest w naszym sklepie. Zachęcamy do zakupów.

Sklep internetowy PROXIMA ADHESIVES

 

 


 


[ Strona główna], [ Technologie produkcyjne ], [ Technologie remontowe ], [ Produkty ], [ Rapid prototyping ], [ Kontakt ], [ Artykuły ], [ Współpraca]

 


WEBMASTER: VEA ExpertSystems
Google+